Kaip lengvai ir be pastangų susipažinti su mergina klube ar gatvėje, kad ji pati norėtu nueiti su tavimi į pasimatymą, netgi jeigu niekada nesi užkalbinęs merginos.

Išmok greitai susipažinti su nepažįsta patrauklia moterimi , kad ji norėtu antro susitikimo ir daugiau…

Ar tau sunku susipažinti su gražiomis moterimis gatvėje, klube ar kavinėje?

Matai patrauklią merginą, bet vis NEGALI perlipti per save, prieiti prie jos ir susipažinti. Vis galvoji KAIP užkalbinti, KĄ sakyti, apie ką kalbėti, kaip vystyti pokalbį, kas bus jeigu atstums.

Tai ne tavo kaltė.

Daugybė vyrų nemokama susipažinti su moterimis, nes niekas nemokė kaip reikia elgtis su dailiąja lytimi, kad ją sudomintum.

Jeigu ir tau sunku  užmegzti naujas pažintis su moterimis, mes turime sprendimą.

2 dienų VYRŲ KLUBO video įrašuose yra žingsniai kaip lengvai ir be jokių didelių pastangų susipažinti su moterimis, bet kurioje vietoje.

Įsivaizduok, kaip jaustumeisi, jeigu galėtum prieiti prie gražiausios merginos mieste, užkalbinti ją, sudominti ir gavus jos telefono numerį nueiti su ja į aistringą pasimatymą ir daugiau….

buvau labai nedrąsus užmezgant naujas pažintis su moterimis. Nežinojau kaip prieiti, kaip elgtis, ką sakyti, kaip pastebėti ar aš jai patinku ir kaip žengti kitą žingsnį.
Mane nuolat kaustė baimė suklysti, baimė, kad nepasiseks, baimė pasakyti nesąmonę, baimė, kad atstums mane.
Ir visa tai pasikeitė akimirksniu sužinojus esminius, lengvai pritaikomus principus praktikoje, kurie suveikė daugybė kartų man ir kitiems vyrams bendraujant su nepažįstamomis moterimis.

2 dienų Vyrų klubo video įrašuose yra pateikta koncentruota, nuosekli informacija kuri tau padės:

Daugybė žmonių nesąmoningai naudoja tuos metodus apie tai net nesusimastydami savo kasdienybėje, todėl kartais gauna gerus rezultatus.
Tik maža dalis vyrų iš tiesų žino ką daro ir todėl gauna pačias geriausias moteris savo gyvenime.

Gausi daugiau nei 260 minučių video įrašą, kuriame rasi:

Visa tai, vos už 25 eur 12.5 eur

Nuolaida ir DOVANOS pasibaigs NETRUKUS. Priimk sprendimą dabar.

Spausk mygtuką užsisakyti įrašus žemiau.

Šiems įrašams galioja besąlyginė 100% pinigų grąžinimo garantija!

Nenoriu kad kiltų kokių nors abejonių dėl investavimo į save!

Nors investicija ir taip labai minimali, vis tiek pridėsiu labai drąsią garantiją, kad nebeliktų jokių abejonių!

Jeigu peržiūrėjęs įrašus ir viską išbandęs praktiškai per 30 dienų negausi jokių norimų rezultatų parašyk į info@alfavyras.lt ir mes grąžinsime visus sumokėtus pinigus.

P.s. Skirta tiems, kurie nori gauti realius žingsnius, kaip susipažinti su moterimis, bet kur ir bet kada. Investuok į save dabar ir sutaupyk 48%. Tu niekuo nerizikuoji, nes taikome 100% pinigų gražinimo garantiją.

Visu tuo dalinasi:

Petras Paserpskis

Alfavyras.lt įkūrėjas, knygos "Buliaus Galia" autorius, mokymų programų vyrams organizatorius. Veda asmenines konsultacijas, meditacijas.

Gerardas

Verslininkas, nuolat tobulėjantis ir ieškantis geriausių savęs ugdymo sistemų. Laisvu laiku rašo straipsnius alfavyras.lt portale BLOGIS slapyvardžiu. Studijuoja NLP, bendravimo sistemas.

Netaisyti dalyvių atsiliepimai

Susitikimas buvo smagus ir naudingas, įdomu buvo sužinoti naujos info apie kūno kalbą ir apskritai patinka aplinka, kurioje tobulėjama. Laukiu sekančių susitikimų. Manau reiktų tokius susitikimus daryti reguliariai tam tikroj vietoj, tarkim 2-4 kartus per mėn. 

Regimantas, 31 m.

Viskas tvarkoje, manau tai yra naudinga ir šaunu kas vyksta vyrų klube, man patiko.

Jovydas, 27 m.

Šiaip prieš pat seminara buvau pradėjas abejot eit/neit bet vis dėl to atėjau nes supratau kad reikia judėt į priekį. Seminaras patiko ir šeip nustebino kad vyrai gan laisvai kalba apie savo baimes ir niekas nekrizena kaip mokykloi o jieško išeičių. Beje meditacija irgi patiko. Prieš meditacija buvau gerokai įsitempęs tačiau po meditacijos pajutau kad aš nebetoks įsitempęs. Beje buvo įdomu ir apie kūno kalba kadangi domiuosi šia sritim. Nors ir buvau skaitęs knygą apie tai bet vistiek išgirdau naujų dalykų bei gavau praktinių pavyzdžių taipat priminė pamirštus dalykus ir paskatino naudoti žinias praktikoje o ne vien tik žinot ir nieko nedaryt.

Arvydas, 20 m.

Jeigu turite klausimų rašykite ar skambinkite:
+370 656 01 928
Petras@alfavyras.lt